AuctionProperties.com.my

info@auctionpro.my
Mon - Fri
9AM - 6PM
010-288 0576

Search Results

Property Details Auction Details
Condominium
Casa Idaman Condominium, No. 5, Jalan 1/12D, Kampung Batu Muda, 51100, Kuala Lumpur
Built Up: 1,184 sq.ft
Tenure: Leasehold
Auction Date: Wed, Jul 22, 2026
Reserve Price: RM 291,600.00
1 Storey Terrace House
Jalan Api-Api 1, Kepong Baru, 52100, Kuala Lumpur
Land Area: 1,430 sq.ft
Tenure: Leasehold
Auction Date: Wed, Jul 29, 2026
Reserve Price: RM 486,000.00
Condominium
Alam Puri Condominium, Jalan Kampung Batu, Batu 5, Off Jalan Ipoh, 51200, Kuala Lumpur
Built Up: 1,012 sq.ft
Tenure: Freehold
Auction Date: Wed, Jul 29, 2026
Reserve Price: RM 500,000.00
2 Storey Terrace House
Jalan Makmur, Taman Mulia, 56000, Kuala Lumpur
Built Up: 2,800 sq.ft
Land Area: 1,600 sq.ft
Tenure: Freehold
Auction Date: Wed, Jul 29, 2026
Reserve Price: RM 792,000.00
Apartment
Jalan Matang 2, Taman Sri Kuching, Off Jalan Kuching, 51200 Kuala Lumpur
Built Up: 743 sq.ft
Tenure: Freehold
Auction Date: Wed, Aug 12, 2026
Reserve Price: RM 185,000.00
Condominium
Vila Kristal, Jalan 6/38A, Taman Sri Sinar, Segambut, 51200, Kuala Lumpur
Built Up: 1,302 sq.ft
Auction Date: Wed, Sep 30, 2026
Reserve Price: RM 630,000.00

Want To Get The Best Listed 246 Properties

AuctionProperties.com.my

010-288 0576